Wiza elektroniczna do Kenii, inaczej metoda na podróż bez zbędnych formalności.

Pobyty w Kenii są ostatnio coraz bardziej wzięte. Ten kierunek zachęca przyjeżdżających ładną pogodą oraz sezonem, który jest w rezultacie przez okrągły rok, z tajemniczymi plażami i możliwością współżycia z dziką przyrodą. Zgodnie z wiążącymi regułami, pożądana jest wiza do Kenii,, którą muszą wykupić zarówno turyści, jak również osoby podróżujące w sprawach służbowych. Z obowiązku wizowego zwolnione są wyjątkowo dzieci poniżej poziomu 16-go roku życia, które podróżują do Kenii pod opieką swoich opiekunów.

Tak aby osiągnąć wizę, nie trzeba dopełniać żadnych spraw formalnych!

W dzisiejszych czasach aby pozyskać wizę, w żadnym razie nie jest wymagane aby stać w kolejkach lub biegać po referatach. Wszystkie formalności można załatwić w domu, paroma kliknięciami myszką. Jest to bardzo praktyczne dla zapracowanych osób, które załatwiają podróż natomiast nie mają zapasów czasowych na biurokrację. Wiza jest realna do uzyskania na lotnisku, jakkolwiek co jeżeli zapomnimy ze sobą któregoś dokumentu tudzież nie zostanie nam ona wydana?

Wniosek wizowy do Kenii jest możliwość złożyć nadzwyczaj prosto przez internet. Żeby mieć pewność dobrego wnioskowania o dokument, należałoby korzystać z agencji pośrednictwa wizowego, która się zajmie stworzeniem wizy w bezproblemowy i szybki sposób. Przy pomocy pośrednika jest możliwe otrzymać dowolny typ wizy, w zależności od przypuszczanej długości pobytu na terenie Kenii.

Jakim sposobem jest możliwość wnioskować o wizę elektroniczną?

Formularz powiązany z wizą do Kenii załatwia się drogą internetową. Do formularza w którym trzeba zaznaczyć rodzaj wizy o którą wnioskujemy, należy dodać skan paszportu – winien być on ważny przez minimalnie 180 dni od powrotnej daty z Kenii. Konieczny będzie również kolorowy skan zdjęcia w wymiarze paszportu, lotnicza rezerwacja bądź hotelowa. Wykonanie wizy pod żadnym pozorem nie sprzęga się z wysokimi opłatami – pod uwagę brana jest cena pośrednictwa a także zapłata konsularna, zależna od typu wizy. Dzięki drodze elektronicznej definitywnie unikamy jednak załatwiania spraw formalnych, a samo dostarczenie wniosku trwa nie dłużej aniżeli kilkanaście minut. Standardowy czas sporządzania wizy elektronicznej to zaledwie 2 dni robocze.

Źródło:

kenya e visa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *