Wiza zaplecza PL. Canada visa online – co należy wiedzieć?


Podróż do Kanady może okazać się świetną przygodą, ale mieć na uwadze trzeba, iż podróżując samolotem trzeba stosownie się do niej przygotować. Początkowo należy złożyć wniosek Canada visa online.

Po co konieczna jest tak faktycznie eTA Canada?


Elektroniczna visa canada stworzona została przede wszystkim po to, żeby osoby podróżujące do Kanady miały 100% pewności, że na granicy nie będą posiadać żadnych większych trudności. Mieć na uwadze należy za każdym razem o tym, że eTA Canada nigdy nie daje gwarancji, iż zostaniemy wpuszczeni do Kanady. Każdy podróżny powinien przygotować się na wywiad z urzędnikiem emigracyjnym.

Jak można uzyskać eTA Canada?

Najwygodniejszym wyjściem jest niewątpliwie dostarczenie wniosku przez Internet. Potrafią tego dokonać wszyscy którzy, mają dostęp do internetu a także mogą dokonać płatności przez Internet. Canada visa online łączy się z zapłatą aplikacyjną.

Przydatne linki:  paszport biometryczny kanada

Jakie zapytania znajdują się we wniosku?

Jeżeli chodzi o same pytania to dotyczą one kluczowych informacji osobowych: imię, nazwisko, data oraz miejsce urodzenia, płeć, narodowość, numer paszportu i jego ważność itp. We wniosku należy określić także z którą sumą pieniężną planuje się wjechać do Kanady. W internecie można znaleźć internetowe przewodniki, dzięki któremu każdy będzie zdolny wypełnić wniosek, nawet bez znajomości języka angielskiego. Wypełnienie wniosku powinno zająć około 15-20 minut.

Jak długo oczekuje się na odpowiedź?


Przy wypisywaniu wniosku należy podać niewątpliwie swój adres e-mail, na który po kilku minutach przyjdzie wiadomość o pomyślnym zaakceptowaniu eTA.

W niektórych sprawach konieczne jest jednak uzupełniające skontrolowanie, w owym czasie na adres e-mail zostanie przesłana informacja, że konkretny wniosek potrzebuje ponadprogramowej weryfikacji, zatem na odpowiedź należy zaczekać 1-3 dni. Warto nadmienić także i o tym, że eTA jest automatycznie integrowana z paszportem, dlatego też nie należy go wcześniej drukować.

Zobacz także:
Canada eta application.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *